Stanley 1913 Water bottle | IceFlow Flip Straw 2.0 | Black
- TootjadStanley 1913
- Mudel: 1210001998056
- Saadavus: 5
-
43€
Stanley 1913 Water bottle | IceFlow Flip Straw 2.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Maht | 700 ml |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 709 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Stanley 1913 |
| Producer product family | Water bottle |
| Producer product name | IceFlow Flip Straw 2.0 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Water bottle |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



